Anty_Forum Gry Przeglądarkowej KhanWars

Opinie i wypowiedzi graczy o grze Khan Wars oraz o traktowaniu graczy tej gry przez administrację.


#1 2011-10-01 00:54:15

 AtikSerwisant

Administrator

3458682
Call me!
Skąd: Podbeskidzie
Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 13
Punktów :   

kolejne zmiany w administracji - usunięcie GO s2 Ivo

Dawno nie zabierałem głosu...

Bardzo mało interesuję się obecnie grą Khan Wars
Jednak nie sposób przejść obojętnie nad ostatnimi wiadomościami oraz ostatnimi postami w związku z usunięciem Iva z funkcji GO 2 świata

Jestem zdania, że każdy dobiera sobie współpracowników i ma do tego prawo...  nigdy nie kwestionowałem tego i nie zamierzam kwestionować i teraz

Jednak z przedstawionych w poście Iva informacji jasno wynika powód usunięcia go z teamu kw.
I właśnie nad tym "powodem" chciałbym się dłużej zatrzymać.

Grałem w Khan Wars blisko 5 lat w tym blisko 2 lata byłem członkiem polskiego teamu. Pierwszy raz jednak dowiedziałem się i zobaczyłem w jaki sposób można "skłócić" graczy...  jak można ich podzielić na LEPSZYCH ( czyli grających z użyciem monet) i GORSZYCH ( tych których nie stać..  nie mogą..  nie chcą  kupować monet i grać z ich pomocą).

A przecież gra KHAN WARS jako gra przeglądarkowa szczyci się na swojej stronie napisem DARMOWA..

Czyż nie tak to wygląda ??  Czy gra KhanWars rzeczywiście jest darmowa? KLIK!

Jasnym jest, że firma musi się utrzymać..  musi mieć zysk....
Jednak uważam, że można go osiągać z dbałością o graczy. Tutaj nawet o tych graczy, którzy kupowali monety NIE BYŁO i NIE MA i sądzę, że NIE BĘDZIE żadnej dbałości.

I polski team pokazał swoje oblicze...  szkoda tylko, że takie... Różnicowanie kar z uwagi na status "zasobności portfela" graczy w grze DARMOWEJ jest pomysłem nie tylko niepoważnym ale i po prostu chamskim. Ale to świadczy jak nisko upadli właściciele tej gry... swoją drogą ciekawi mnie jak zaczynali swój "byznes"...

Jeśli wziąć do tego pod uwagę niejasne zapisy w regulaminie czy niejasne zapisy w tabeli kar ( tą stworzył polski team) a także dowolność interpretacji przez operatorów polskich (w tym również brak umiejętności czytania..sic!) tych zapisów, a także dbałość tylko o swoje "monetki" ( nie tylko wirtualne) rysuje się postaciowo obraz ludzi... ludzi, którzy  zarządzają tą grą.

Przytoczyłbym opinię o gospodarzu tego polskiego "bajzlu" autorstwa byłego SGO - Gosi...   ale uważam, że już sami poznaliście i WY grający z monetami, i WY grający bez monet - jak czasami byliście..jesteście i będziecie traktowani.... a będzie coraz gorzej bowiem nikt już za GRACZAMI z Polski się nie ujmie...

: Oklaski: Panie i Panowie operatorzy z polskiego teamu


Co zaś do samego usunięcia Iva..
cóż - jaki Pan taki kram.. 
Na koniec powiem tylko, że jest jeden regulamin, którego Pan SGO się trzyma:

Regulamin dla operatorów podlegających SGO Jaromkoz:
Pkt 1. Ja mam zawsze rację.
Pkt 2. Jeśli nie mam racji to patrz punkt 1.
Pkt 3. Nawet jak się mylę i robię błędy nie przepraszam nigdy i nikogo.

Offline

 

#2 2011-10-04 08:46:02

 Ciociosan

Pikinier

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: kolejne zmiany w administracji - usunięcie GO s2 Ivo

Witam.Grałem w tą gierke pare lat i to nawet z pewnymi sukcesami .Sporo rund na polskich serwerach 1 ,2 ukochanym 4,5,6,8 .Zazwyczaj grałem jako ciociosan,arturas albo Arleta.Za kazdym razem walczyłem w okolicach topki.Pisze o ty m nie by sie chwalic ale po to by naświetlić moją osobe.Nie licząc swojej pierwszej dziewiczej rundy zawsze miałem VIP i sporo monet.Niemniej nie było rundy by nie mieć starcia z administracją.Zcinałem sie z Atikiem z Gosią Cavelsem i paru innymi ludkami.Niektórzy mieli ludzkie oblicze inni nie i nieraz za ich błedy nie było nawet przepraszam tak miałem z Cavelsem straciłem topke przez niego on sie zmigitował  po rundzie i odpisał mi na meila .Rozumiem ze to sie moze czasem zdarzyc zecz ludzka sie mylić ale nie moze tak byze w kazdej rundzie coś sie zdaza .Jako gracz nie jednokrotnie dostawałem furi jak serwery sie wieszały psóly wyskakiwały błedy itp.Ale wtedy administracja bezradnie rozkładała rece ze nic zrobić nie mogą a to ze straciłem 14 szlachciców to nic bywa zgineli w marszu po wielu bojach odzyskałem 4 he he łaskawcy.Kiedyś jak była awaria nabiło mi sie około miliona monet zgłosiłem to jako pierwszy im po naprawie zgineły te nabite jaki moje 2tys co miałem pisze do administracji niestety sa bezradni po interwencji Atika  i wielu tyg dostałem ok 600 monet zwrotu.Smiech.Brak słów wiele bym mógł jeszcze przytaczać podobnych sytuacji ale po co....To straszne kiedy szary gracz wie wiecej o mechanice tej gry niz GO danego świata :d a nieraz tak było.Zagrałbym w KW z moją ekipą ale nie pod taką admnistracją bo mimo upływów lat gra nie ewoluwuje ona sie stacza kazda nowa aktualizacja ma na celu jedno wyciągnąc jak najwiecej kasy od graczy.za wszystkie błedy przepraszam :d ale nie chce mi sie poprawiac.

Offline

 

#3 2011-10-31 19:41:49

plp

Pikinier

Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: kolejne zmiany w administracji - usunięcie GO s2 Ivo

niestety całkowicie podpisuje sie pod tym co napisał Arturas najbardziej jednak bawi mnie to ze początkowo bylo 2 adminow Cavels i Rashid i dawali rade ogarnac gre mimo ze na kazdym swiecie gralo kilkanascie tys ludzi teraz na kazdym ze swiatow gra aktywnie ze 100 osob adminow jest w pyte a i tak nie daja rady

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wczesnoszkolna.pun.pl www.redone.pun.pl www.minecraft.pun.pl www.ninjanarutogra.pun.pl www.skalna-jaskowicka.pun.pl