Anty_Forum Gry Przeglądarkowej KhanWars

Opinie i wypowiedzi graczy o grze Khan Wars oraz o traktowaniu graczy tej gry przez administrację.


#16 2011-10-04 19:02:47

Jastrzab_

Pikinier

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Strajk administracji

tak najlepiej wszystko na BG zwalic no juz akurat!!! Wez sie chlopie zastanow czemu admini na innych serwerach potrafia cos wywalczyc dla graczy, dlaczego na tickety odpowiadaja w przeciagu kilku godzin najpozniej, dlaczego ja z innego serwera ostatnio sie dowiedzialem ze MOGA WYSTAPIC PROBLEMY Z WYPRAWAMI a na polaku cisza a nie daj Boze sie zapytac o co chodzi bo zaraz bana dostaniesz na 6lat, tak dostalem bana na 6 lat bo za topa zeszlej rundy dostalem tylko 1/3 naleznych mi monet, a jak nikt po 2 dniach mi na ticketa nie odpisal bo szanowny SGO Jaromkoz skoro wywalil po kryjomu GO tego swiata ktory co jak co odpowiadal i pomagal ludzom codziennie to mogl chociaz pofatygowac sie i odpowiadac na tickety za niego. Ale nie bo po co I co to moze tez jest wina BG co, i wina BG jest rowniez to jak administacja traktuje graczy, a jak ktos wypowie sie glosno to banuja za nic!!! Ja do tej pory nie wiem po 2 tygodniach co z zaleglymi monetami ale naszego teamu KW to nieinteresuje maja swoje co miesiac wiec po co zawracac sobie dupe zwyklymi szaraczkami jak My gracze, po co probowac pisac do BG jakichs propozycji zmian ktore beda lepsze dla graczy po co chociaz napisac jakies glupie info o awari czy tam innym zdazeniu, kilka slow naprawde ciezko tak??!!! Wszystko to jest wina BG tak?? Wez sie chlopie zastanow i ogarnij!! Nasz team sobie bardziej ceni monetki co dostaja co miesiac wirtualne jak i co niektorzy prawdziwe wiec siedza cicho zeby nie poleciec a gra schodzi na psy przez zlodziei!!! Oczywiscie nie wszyscy z teamu sie zaliczaja do tej grupki ale zdecydowana wiekszosc!! No niestety ludzie jak team sie nie zmieni to bedziecie coraz gorzej traktowani a oni beda Wam mydlic oczy ze to wina BG, ZERO KOMPETENCJI!!!!


Jas a Ty to wlasciwie kto?? Sam Jaromkoz czy jakis jego przydupas??? Zal mi Was tam szkoda gadac

Ostatnio edytowany przez Jastrzab_ (2011-10-04 19:08:42)

Offline

 

#17 2011-10-11 00:33:30

 AtikSerwisant

Administrator

3458682
Call me!
Skąd: Podbeskidzie
Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Strajk administracji

CzerwonyJas napisał:

1. Decyzja została narzucona przez BG - nie ma możliwości negocjacji.

Bez komentarza...bo co tu komentować....

CzerwonyJas napisał:

2. Zmiany zostały wprowadzone z 2 miesięcznym poślizgiem - nie można było dłużej tego przeciągać.

A kto kazał przeciągać?? Polecenia szefów należy wykonywać... i to bezzwłocznie..!!!
Tłumaczenie o przeciąganiu - to zwykły wybieg socjologiczny... - oczekujesz za to oklasków ??
Każda odpowiedź-decyzja operatorów Khan Wars jest przeciągana.
Gdybyście wykonywali swoją pracę WSZYSCY - bądź co to jest praca i do tego SAMI się o nią prosiliście - w sposób odpowiedzialny to być może gracze nie mieliby zastrzeżeń do Waszej pracy.
Oczekiwanie bowiem na odpowiedź operatora dłużej niż kilka godzin stawia Waszą pracę pod obstrzał krytyki. Osobiście wywaliłbym takiego admina na zbity "pysk" a im wyżej siedzi tym większego kopa by dostał...


CzerwonyJas napisał:

3. Jaromkoz nie mógł Cię wyrzucić :-) Nie ma takich praw.

I tutaj się zgadzam z opinią - to prawda. Usunąć operatora może tylko Tarsycjusz lub ewentualnie Strambus i też nie samodzielnie.

CzerwonyJas napisał:

4. Wyrzucony zostałeś za to że ujawniłeś informację dostępne dla teamu na forum publicznym.
Dziwi Cię to? Bez komentarza...

A ja się wysilę na komentarz...
Ile jeszcze w zanadrzu team ma takich niespodzianek??
Może powiesz graczom jakie obowiązki mają członkowie teamu??  Powiedz graczom ile mają oczekiwać na odpowiedź w swojej sprawie??
Ile czasu GO lub SGO ma na odpowiedź graczowi.. jak długo gracz ma się prosić o rozpatrzenie swoich problemów ??         - odpowiedz szczególnie tym graczom, którzy kupują monety bez których "polska"  gra by może upadła a nie daj boże przeniesiona została na serwer międzynarodowy.....
Odpowiedz graczom skąd taka wrażliwość na "obrazy" czy "wycieczki pod adresem admina" ?? - coś za bardzo obraźliwych adminów macie.
Gracze również są wrażliwi..na "olewanie"  ich głosów..... Czy to Cię nie martwi ???
A może tak poleciłbyś swoim operatorom aby sprawy graczy kupujących monety załatwiali w taki sposób..  jak stosują przy karaniu banami...
- moneciarz - odpowiedź w ciągu godziny.. nie kupuje monet - niech czeka kilka dni - też to jest jakieś rozwiązanie !!
Niech taka oprawa "zróżnicowania" skutkuje w każdym wypadku.
No chyba, że oczekujesz na tą okoliczność polecenia od BG.. mogę to załatwić - tylko ile wtedy będziesz zwlekał z wprowadzeniem tych zasad.. również 2 miesiące..czy może znaku mnożenia trzeba użyć ???
Tylko kto by to wtedy robił za friko...????????


CzerwonyJas napisał:

5. Pytanie dlaczego jest tak a nie inaczej? Bez graczy kupujących Monety gra by upadła - został przerzucona na serwer międzynarodowy.

Tak została by przerzucona..  a Ty byś utracił swoje "wynagrodzenie" - cóż bliższa ciału koszula Czerwony Jasiu - Obrońco uciśnionych ...

CzerwonyJas napisał:

Pozdrawiam,
Czerwony Jaś :-)

Też Cię pozdrawiam " Jasiu" !!!

Offline

 

#18 2011-10-12 18:46:26

 bakoos

Pikinier

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Strajk administracji

Panowie, moje zdanie jest takie (poświęciłem KW sporo czasu ze swojego młodego życia, kto mnie zna to mnie zna, a kto nie to już mnie poznał), że to wszystko tak naprawdę było do przewidzenia. Zachłanność nadrzędnej administracji z Bułgarii i totalne podporządkowanie się niby najważniejszych ludzi na serwerach PL. GO sa tylko podwykonawcami. I niestety z przykrością stwierdzam, że ta gra została wydana po to aby jej twórcy jak najwięcej zarobili. Kto myślał inaczej (albo myśli), niech się ogarnie. Samemu zdarzyło mi się kupić walutę w grze, aby zakupić surowce na początku szybkiej rundy(max 200 sztuk może 2,3 razy na rundę?), ale podejrzewam, że są gracze, którzy zapewniają dochody tym burakom z Bułgarii na poziomie kilkaset złotych za rundę! I te wszystkie zmiany, z którymi po kolei się oswajaliśmy własnie były skierowane na jak największy zarobek.
No ale gra zawiera przyjemną dla oka i ucha klauzulę " Gra jest darmowa"
Bo jest, ale każdy kto pograł trochę w KW i nie chciał siedzieć 20h/dobę bądź nie chciał być po prostu dostarczycielem surowców dla lepszych graczy, kupował monety.
Ja z pełną świadomością zaliczałem się to grupy siedzącej dużo, ale tylko dla tego, że sprawiało mi to frajdę.
I grałem ostatnio rundę i zmiany z zakupem super mega prze weterańskiego ulepszenia w kuźni za 200 monet uważam już za spore zepsucie gry..

I jak to powiedział mój dobry kumpel z KW "kupuj dużo monet to będziesz bezkarny".

Podsumowując (cieszę się, że ktokolwiek doczytał do końca), mam gdzieś całą administrację, grałem dla siebie i dla ludzi z którymi spędzałem sporo czasu będąc w grze, i każdemu kto gra (chciałbym jeszcze zagrać, bo frajda jest niesamowita, ale jak wcześniej pisałem trzeba wyłączyć się troszkę z życia i przenieść się w świat wirtualny) polecam własnie tak się nastawić.

Sorki za błędy i pozdro dla wszystkich KWmaniaków


bakoos, little_john77, psychotrop - zwykle św6

Offline

 

#19 2011-10-13 04:36:06

MumarKadafio

Pikinier

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Strajk administracji

Kiedyś na forum KW protestowałem przeciwko stosowaniu przez ówczesnego moderatora, swoistego "widzimisię" w zarządzaniu tymże forum. Polegało to na upierdliwym  sekowaniu i wyrzucaniu niektórych forumowiczów ( m.in. mojej osoby , członków "Browaru").
W związku z powyższym, na moje protesty Pan Atik wstawił komentarz:

Re: Zmiany i Propozycje...
przez Atik » czwartek, 24 marca 2011, 00:50
Kadafii toż to proste...
to co dają..mogą odebrać...

Pozwolę zatem sobie  całą Twoja akcję na tym Anty_Forum, będącą wyrazem Twojego bólu za utraconym rajem KW, skwitować zdaniem:

AtikSerwisant toż to proste...
to co dają..mogą odebrać...

Pozdrowienia

Offline

 

#20 2011-10-17 00:03:07

 AtikSerwisant

Administrator

3458682
Call me!
Skąd: Podbeskidzie
Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Strajk administracji

MumarKadafio napisał:

Kiedyś na forum KW protestowałem przeciwko stosowaniu przez ówczesnego moderatora, swoistego "raulowskiego widzimisię" w zarządzaniu tymże forum. Polegało to na upierdliwym  sekowaniu i wyrzucaniu niektórych forumowiczów ( m.in. mojej osoby , członków "Browaru").
W związku z powyższym, na moje protesty Pan Atik wstawił komentarz:

Re: Zmiany i Propozycje...
przez Atik » czwartek, 24 marca 2011, 00:50
Kadafii toż to proste...
to co dają..mogą odebrać...

Pozwolę zatem sobie  całą Twoja akcję na tym Anty_Forum, będącą wyrazem Twojego bólu za utraconym rajem KW, skwitować zdaniem:

AtikSerwisant toż to proste...
to co dają..mogą odebrać...

Pozdrowienia

Kadafi, bądź dokładniejszy w wypowiedziach, posty bowiem brzmiały tak:
przez MumarKadafio » czwartek, 24 marca 2011, 00:08
Masz rację Emmo, gdyby jedno moje konto dyskutowało z drugim moim kontem, w wypadku gdy ktoś wypadł z forum z przyczyn nazwijmy to technicznych, założenie drugiego konta w żadnym wypadku nie powinno być traktowane jako multikonto.

Raulu coś kręcisz przywilej to prawo
wg Wikipedii
Przywilej, łac. privilegium – prawo (dokument) nadane przez monarchę określonej grupie społecznej (stanowi) obowiązujące na danej ziemi lub w całym kraju (przywilej generalny). Przywileje najczęściej miały formę zrzeczenia się przez monarchę pewnych swoich kompetencji na rzecz wymienionych adresatów przywileju.


moja odpowiedź zaś dotyczyła właśnie wywołanego przez Ciebie tematu "przywilej" i brzmiała tak:
przez Atik » czwartek, 24 marca 2011, 00:50
MumarKadafio napisał(a):

Raulu coś kręcisz przywilej to prawo
wg Wikipedii
Przywilej, łac. privilegium – prawo (dokument) nadane przez monarchę określonej grupie społecznej (stanowi) obowiązujące na danej ziemi lub w całym kraju (przywilej generalny). Przywileje najczęściej miały formę zrzeczenia się przez monarchę pewnych swoich kompetencji na rzecz wymienionych adresatów przywileju.


Kadafii toż to proste...
to co dają..mogą odebrać...



I to też jest proste...do zrozumienia...
Pozdrawiam..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksm.pun.pl www.mt1.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl www.gromsosnowica.pun.pl www.kagura.pun.pl